У разі оголошення повітряної тривоги під час складання національного мультипредметного тесту 2025 року учасники повинні негайно зупинити тестування та перейти до укриття. Про це повідомила директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко під час вебінару для вступників.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа її словами, система зберігає прогрес абітурієнта на тому завданні, яке він виконав останнім. Після завершення тривоги вступник зможе повернутися до тестування і продовжити з наступного питання.
Якщо сигнал тривоги триватиме понад 2,5 години, учасникам запропонують скласти НМТ під час додаткової сесії. У такому разі:
-
протягом трьох днів необхідно подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти;
Популярні новини заразСоцдопомога з 65 років: на які виплати мають право українці Виплатять по 10 000 гривень: кому потрібно встигнути подати документи до 1 червня Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди Пенсіонерам виплатять солідні гроші: кому прийде понад 10 тисяч на місяцьПоказати ще -
до заяви слід додати документи, що підтверджують причину (тривогу, хворобу, інцидент тощо);
-
рішення про допуск до додаткової сесії ухвалює регламентна комісія регіонального центру.
Тестування абітурієнтів. Фото: Youtube
Підставою для участі у додатковій сесії також можуть бути:
-
хвороба вступника або непередбачувані обставини, що підтверджуються документально;
-
організаційні проблеми на місці проведення тесту, зокрема: відсутність електропостачання, зникнення інтернету, незабезпечення безпеки, тривалі повітряні тривоги.
У випадку, якщо організатори та інструктори оцінять ситуацію як безпечну, вступники можуть продовжити тестування в той самий день. Але це можливо лише за умови технічної готовності та згоди самих учасників.
Нагадаємо, контракт у вишах різко подорожчає з 2025 року: у МОН пояснили, що занадто довго занижували ціни
Раніше ми розповідали, що діти тікають назад: у МОН прокоментували різницю між українськими та європейськими вишами
Також, не лікар і не космонавт: про які професії найбільше мріють сучасні діти