Батькі дітлахів, які у 2025 році підуть до першого класу, зможуть отримати грошову виплату в розмірі 5 тисяч гривень. Рішення про це 7 липня ухвалив Кабінет міністрів України.

Денис Шмигаль, скрін з YouTube
Денис Шмигаль, скрін з YouTube

Ця ініціатива отримала назву "Пакунок школяра", повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Кожна родина, яка має цьогорічного першокласника, зможе отримати 5 тисяч гривень на придбання канцтоварів, одягу, взуття, книжок, щоб підготувати малюка до школи. Єдиний нюанс - дитина має йти до першого класу в офлайн-форматі.

Заявку для отримання допомоги можна буде подати через "Дію". Про всі деталі та дату початку подання заявок повідомить міністерство соціальної політики. Витрачати гроші можна буде тільки в безготівковій формі, розраховуючись за необхідні для школи речі карткою.

Денис Шмигаль зазначив, що ця виплата в розмі 5 тисяч гривень не буде враховуватись при призначенні субсідій та інших видів соціальної допомоги.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Першокласники, фото: кадр з відео
Першокласники, фото: кадр з відео

"Запуск "Пакунку школяра" — це невеличка частина новацій, які також покликані створити умови для того, щоб українці залишалися жити і працювати в Україні", - написав прем'єр-міністр в своєму офіційному телеграм-каналі.

Нагадаємо, що раніше портал Знай писав Нові правила МОН ризикують залишити без навчання тисячі українських дітей: чого чекати з 1 вересня.

Також портал інформував Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано.

Крім того, ми повідомляли Вчителька поділилась, чим відрізняються китайські школярі від українських: жорстка субординація, виховання, дисципліна.