Діти з високим емоційним інтелектом мають здатність контролювати свої емоції та справлятися зі стресовими ситуаціями.
Вони розуміють свої почуття та використовують здорові стратегії для управління емоціями. Якщо діти ще не говорять такі фрази, не варто хвилюватися, адже цей процес потребує часу і підтримки від батьків. Про це пише Cnbc.

Дитина робить уроки / фото: Pixabay
Дитина робить уроки / фото: Pixabay

Експерти вказують на важливість того, щоб дорослі використовували ці фрази, адже діти вчаться на прикладі. Ось кілька фраз, які часто використовують емоційно розумні діти:
"Це нормально бути сумним" — діти, які вміють управляти своїми емоціями, розуміють, що всі почуття є природними, і вони не бояться визнавати свої емоції.
"Мені потрібно трохи місця" — діти з хорошими навичками подолання стресу здатні визначати, коли їм необхідно відпочити або бути наодинці, щоб впоратися з емоціями.
"Ти в порядку?" — ці діти можуть помічати емоції інших і проявляти співчуття, розуміючи, що кожен може переживати стрес по-своєму.
"Мені не подобається…" — емоційно розумні діти вміють висловлювати свої почуття та встановлювати межі в стосунках з іншими.

діти
діти

"Я не в порядку з..." — вони можуть визнавати свої почуття, навіть коли ситуація важка, і не бояться говорити про свої переживання.
"Я зробив помилку" — діти без сорому визнають свої помилки, готові навчатися та виправляти ситуацію.
"У мене є ідея" — вони мають впевненість у своїх ідеях і можуть пропонувати рішення для вирішення проблем.
Такі навички допомагають дітям краще розуміти себе та оточуючих, розвивати емоційну стійкість і приймати зважені рішення.

Також наш портал інформував, за дітей чекають штрафи, конфіскація і навіть арешт: кого з українців жорстоко каратимуть

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що не карати, а навчити: як методика HELP змінює підхід до виховання

Популярні новини зараз
Гороскоп на 19 лютого: успіх, відпочинок та підтримка – що чекає знаки цього дня Стаж понад норму, а доплата копійчана: що пропонують пенсіонерам Українцям встановили нові умови: кому тепер відмовлять у пільгах на комуналку Один раз 500 грн або переплачувати щомісяця: водоканальники поставили споживачам ультиматум
Показати ще

Вам буде цікаво дізнатися сімейне майно - в дитячі руки: як передати квартиру малолітній дитині і чому багато українців вдаються до таких заходів