Вчитель Віктор Демко поділився в Instagram гумористичним відео, яке чудово відображає один із головних "болей" педагогів усіх часів — учнівське питання: "А яка сторінка?".

Цю фразу чули на кожному уроці. Незважаючи на те, що вчитель неодноразово озвучує номер сторінки, пише його на дошці і навіть показує в підручнику, не минає й п’яти хвилин, як хтось обов’язково перепитає. Це питання стало символом шкільних буднів і тепер розсмішує не тільки самих учителів, але й усю мережу.

Вчитель на уроці
Вчитель на уроці

"Коли вчитель називає сторінку, то в дітей просто вимикається мозок", — жартує Віктор Демко в своєму пості. Його слова резонують з усіма педагогами, адже навіть після численних нагадувань і навіть коли сторінка написана на дошці, учень знаходить спосіб забути або не почути номер.

Популярні новини зараз
Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України Штрафи втричі більші за зарплати: ТЦК посилили покарання до максимуму З відстрочкою можна попрощатися: кого "Оберіг" відправляє у чорний список Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Невід’ємною частиною цього комічного процесу є спроби вчителів знайти способи "перемогти" це питання. Хтось пише номер сторінки великим шрифтом на дошці, хтось показує пальцем на написане, а хтось навіть тримає підручник у руках і показує його учням. Але незалежно від способів, результат часто залишається незмінним: "А яка сторінка?".

Школярі на уроці
Школярі на уроці

У коментарях під відео вчителі ділилися своїми історіями. "Я тримаю книгу, показую учням, говорю номер сторінки, а потім знову чую: "А яка сторінка?" — пише один з педагогів. Це питання не перестає бути актуальним навіть для досвідчених учителів, які вже давно знайшли свої методи боротьби з цією проблемою.

Педагоги зізнаються, що в такій ситуації нічого страшного немає. Мозок учня "вимикається" від великої кількості інформації, і це нормально. Адже важливо, щоб увага повернулася на потрібне, коли питання дійсно актуальне. І навіть якщо після 200 разів запитання все одно звучить, з ним треба змиритися.

Нагадаємо, дитсадки стали розкішшю: чому українки не можуть вийти на роботу

Раніше ми розповідали, що учням забороняють знімати дії вчителів на камеру, чи законно це

Також, НМТ за кордоном 2025: чи вистачить місць на всіх - вступникам радять поквапитись